Til toppen

 

Kabel Fan-out industri

Kabel i henhold til NEK 606 for bruk offshore og på skip. Leveres i både singel- og multimodus, leveres med de fleste kontakttyper. 2-, 4-, 8-, 12- eller 24-fiber kabel.

 

Sorter etter:

4-fiber AICI, 50/OM2, LC-LC, 10 m

Preterminert kabel for industri, skip og offshore. NEK 606:2016:F104.
L-B695422-L-010

4-fiber AICI, 50/OM2, LC-LC, 20 m

Preterminert kabel for industri, skip og offshore. NEK 606:2016:F104.
L-B695422-L-020

4-fiber AICI, 50/OM2, LC-LC, 30 m

Preterminert kabel for industri, skip og offshore. NEK 606:2016:F104.
L-B695422-L-030

4-fiber AICI, 50/OM2, LC-LC, 50 m

Preterminert kabel for industri, skip og offshore. NEK 606:2016:F104.
L-B695422-L-050

4-fiber AICI, 50/OM2, SC-SC, 10 m

Preterminert kabel for industri, skip og offshore. NEK 606:2016:F104.
7-B695422-7-010

4-fiber AICI, 50/OM2, SC-SC, 20 m

Preterminert kabel for industri, skip og offshore. NEK 606:2016:F104.
7-B695422-7-020

4-fiber AICI, 50/OM2, SC-SC, 30 m

Preterminert kabel for industri, skip og offshore. NEK 606:2016:F104.
7-B695422-7-030

4-fiber AICI, 50/OM2, SC-SC, 50 m

Preterminert kabel for industri, skip og offshore. NEK 606:2016:F104.
7-B695422-7-050

4-fiber AICI, 50/OM2, ST-ST, 10 m

Preterminert kabel for industri, skip og offshore. NEK 606:2016:F104.
1-B695422-1-010

4-fiber AICI, 50/OM2, ST-ST, 20 m

Preterminert kabel for industri, skip og offshore. NEK 606:2016:F104.
1-B695422-1-020

4-fiber AICI, 50/OM2, ST-ST, 30 m

Preterminert kabel for industri, skip og offshore. NEK 606:2016:F104.
1-B695422-1-030

4-fiber AICI, 50/OM2, ST-ST, 50 m

Preterminert kabel for industri, skip og offshore. NEK 606:2016:F104.
1-B695422-1-050