Til toppen

 

Kabel panel

Sorter etter:

12-fiber AXAI, 50/OM2, LC-LC, 10 m

Preterminert innendørs kabel type AXAI for montering i FOSS FP70- og FP80-serien panel. Ta kontakt for tilpasning til andre panel og veggbokser.
L-692152-L-010

12-fiber AXAI, 50/OM2, LC-LC, 20 m

Preterminert innendørs kabel type AXAI for montering i FOSS FP70- og FP80-serien panel. Ta kontakt for tilpasning til andre panel og veggbokser.
L-692152-L-020

12-fiber AXAI, 50/OM2, LC-LC, 30 m

Preterminert innendørs kabel type AXAI for montering i FOSS FP70- og FP80-serien panel. Ta kontakt for tilpasning til andre panel og veggbokser.
L-692152-L-030

12-fiber AXAI, 50/OM2, LC-LC, 50 m

Preterminert innendørs kabel type AXAI for montering i FOSS FP70- og FP80-serien panel. Ta kontakt for tilpasning til andre panel og veggbokser.
L-692152-L-050

12-fiber AXAI, 50/OM2, SC-SC, 10 m

Preterminert innendørs kabel type AXAI for montering i FOSS FP70- og FP80-serien panel. Ta kontakt for tilpasning til andre panel og veggbokser.
7-692152-7-010

12-fiber AXAI, 50/OM2, SC-SC, 20 m

Preterminert innendørs kabel type AXAI for montering i FOSS FP70- og FP80-serien panel. Ta kontakt for tilpasning til andre panel og veggbokser.
7-692152-7-020

12-fiber AXAI, 50/OM2, SC-SC, 30 m

Preterminert innendørs kabel type AXAI for montering i FOSS FP70- og FP80-serien panel. Ta kontakt for tilpasning til andre panel og veggbokser.
7-692152-7-030

12-fiber AXAI, 50/OM2, SC-SC, 50 m

Preterminert innendørs kabel type AXAI for montering i FOSS FP70- og FP80-serien panel. Ta kontakt for tilpasning til andre panel og veggbokser.
7-692152-7-050

12-fiber AXAI, 50/OM2, ST-ST, 10 m

Preterminert innendørs kabel type AXAI for montering i FOSS FP70- og FP80-serien panel. Ta kontakt for tilpasning til andre panel og veggbokser.
1-692152-1-010

12-fiber AXAI, 50/OM2, ST-ST, 20 m

Preterminert innendørs kabel type AXAI for montering i FOSS FP70- og FP80-serien panel. Ta kontakt for tilpasning til andre panel og veggbokser.
1-692152-1-020

12-fiber AXAI, 50/OM2, ST-ST, 30 m

Preterminert innendørs kabel type AXAI for montering i FOSS FP70- og FP80-serien panel. Ta kontakt for tilpasning til andre panel og veggbokser.
1-692152-1-030

12-fiber AXAI, 50/OM2, ST-ST, 50 m

Preterminert innendørs kabel type AXAI for montering i FOSS FP70- og FP80-serien panel. Ta kontakt for tilpasning til andre panel og veggbokser.
1-692152-1-050