Til toppen

DOBBEL SNOR

Sorter etter:

Dobbel snor, FC/PC-LC/PC, 9/OS2/2000, gul

Singelmodus dobbel snor med FC/PC-kontakter i den ene enden og LC/PC-kontakter i den andre.

Dobbel snor, FC/PC-SC/PC, 9/OS2/2000, gul

Singelmodus dobbel snor med FC/PC-kontakter i den ene enden og SC/PC-kontakter i den andre.

Dobbel snor, LC-LC, 50/OM2/2000, oransje

Multimodus dobbel snor med LC-kontakter og oransje kabel, OM-2

Dobbel snor, LC-LC, 50/OM3/2000, turkis

Multimodus dobbel snor med LC-kontakter og turkis kabel, OM-3

Dobbel snor, LC-LC, 50/OM4/2000, fiolett

Multimodus dobbel snor med LC-kontakter og fiolett kabel, OM-4

Dobbel snor, LC-LC, 62.5/OM1/2000, grå

Multimodus dobbel snor med LC-kontakter og grå kabel, OM-1

Dobbel snor, LC/PC-LC/PC, 9/OS2/2000, blå

Singelmodus dobbel snor med LC/PC-kontakter og blå kabel