Til toppen

Dobbel snor, LC-LC, 50/OM4/2000, fiolett

Fra:

inkl. mva.

Se varianter

Multimodus dobbel snor med LC-kontakter og fiolett kabel, OM-4

Variant: Dobbel snor, LC-LC, 50/OM4/2000, 1 m, fiolett Nummer: 8-6BLL-010-E Lengde 1 m
Lager:
Pris:
Variant: Dobbel snor, LC-LC, 50/OM4/2000, 2 m, fiolett Nummer: 8-6BLL-020-E Lengde 2 m
Lager:
Pris:
Variant: Dobbel snor, LC-LC, 50/OM4/2000, 3 m, fiolett Nummer: 8-6BLL-030-E Lengde 3 m
Lager:
Pris:
Variant: Dobbel snor, LC-LC, 50/OM4/2000, 5 m, fiolett Nummer: 8-6BLL-050-E Lengde 5 m
Lager:
Pris:
Variant: Dobbel snor, LC-LC, 50/OM4/2000, 15 m, fiolett Nummer: 8-6BLL-150-E Lengde 15 m
Lager:
Pris:

Dobbel snor for oppkopling av elektronikk samt krysskopling i ODF.

  • Kontakt: LC/PC - LC/PC
  • Fiber: Multimodus 50/125 µm
  • Kategori: OM-4  
  • Kabel: 2.0 mm 2-fiber 8-talls kabel (zipcord), fiolett 
  • Innskuddstap: <0.3 dB ved 850/1300 nm
Atributter og spesifikasjoner for Snorer
Kontakt 2 LC
Kontakt 1 LC
Kabeltype Multimode OM4