Til toppen

VEGGBOKS DIN MINI

Sorter etter:
Nyhet

Veggboks DIN MINI, 8 LC/PC, 9/125, AXAI, 30 m

Kompakt modulær veggboks med premontert singelmodus AXAI kabel og LC adaptere.
FPD66-8SLC-030
Nyhet

Veggboks DIN MINI, 8 LC/PC, 9/125, AXAI, 20 m

Kompakt modulær veggboks med premontert singelmodus AXAI kabel og LC adaptere.
FPD66-8SLC-020
Nyhet

Veggboks DIN MINI, 4 LC, fiberhaler, OM4

Kompakt modulær veggboks med premonterte multimodus LC adaptere og fiberhaler.
FPD66-4LCOM4
Nyhet

Veggboks DIN MINI, 4 LC/PC, fiberhaler, SM

Kompakt modulær veggboks med premonterte singelmodus LC adaptere og fiberhaler.
FPD66-4SLC
Nyhet

Veggboks DIN MINI, 4 LC/PC, adapter, SM

Kompakt modulær veggboks med premonterte singelmodus LC adaptere.
FPD66-4SLC-A
Nyhet

Veggboks DIN MINI, 4 SC/PC, fiberhaler, SM

Kompakt modulær veggboks med premonterte singelmodus SC adaptere og fiberhaler.
FPD66-4SSC
Nyhet

Veggboks DIN MINI, 4 SC/PC, adapter, SM

Kompakt modulær veggboks med premonterte singelmodus SC adaptere.
FPD66-4SSC-A
Nyhet

Veggboks DIN MINI, 4 ST, adapter, OM1/2

Kompakt modulær veggboks med premonterte multimodus ST adaptere.
FPD66-4ST-A
Nyhet

Veggboks DIN MINI, 8 LC, adapter, OM1/2

Kompakt modulær veggboks med premonterte multimodus LC adaptere.
FPD66-8LC-A
Nyhet

Veggboks DIN MINI, 4 LC, adapter, OM4

Kompakt modulær veggboks med premonterte multimodus LC adaptere.
FPD66-4LCOM4-A
Nyhet

Veggboks DIN MINI, 4 SC, adapter, OM1/2

Kompakt modulær veggboks med premonterte multimodus SC adaptere.
FPD66-4SC-A
Nyhet

Veggboks DIN MINI, 8 LC, fiberhaler, OM3

Kompakt modulær veggboks med premonterte multimodus LC adaptere og fiberhaler.
FPD66-8LCOM3