10/100/1000Base-T til SFP, 12 VDC

10/100/1000Base-TX til SFP fibergrensesnitt
NGF-762

8-fiber PBSR plugg-PBSR plugg, 9/OS2, PUR, 50 m

8-fiber Probeam Sr. kabel på 50 meter
6-908MIL9-6-050

Modul, 8+1 kanals CWDM, SM, 1471-1611/1260-1458, LC/APC

Modulært panel med CWDM
FPM76-8-WB-CWDM-SLCA

OTDR, 126A Plus, 1310/1550, 37/35 dB

Singelmodus OTDR, to bølgelengder. Plus-versjon med Effektmeter, Rødlyskilde, SLM, WiFi og Bæreveske.
SOTDR126A-P1
Snorer UniBoot LC

Krav til økt pakketettet i ODF krever nye High Density (HD) optiske snorer. Med våre nye s ...

ODF-systemer

Den eksplosive økningen i utbyggingen av private og offentlige nettverk fører til økende k ...

Spesialløsninger

Har du en utfordring som krever en spesialløsning? - I egne produksjonslokaler i Drammen l ...

Utleie

Har du behov for en skjøtemaskin eller et måleinstrument i en periode? Lei utstyr hos oss.