Til toppen

 

Dobbel snor UniBoot

Sorter etter:

Dobbel snor, LC UniBoot, 50/OM3, 0.5 m, turkis

Multimodus UniBoot snor med LC-kontakter for datarom og datasentre, turkis kabel, OM-3
8-53LL-005-E

Dobbel snor, LC UniBoot, 50/OM3, 1 m, turkis

Multimodus UniBoot snor med LC-kontakter for datarom og datasentre, turkis kabel, OM-3
8-53LL-010-E

Dobbel snor, LC UniBoot, 50/OM3, 2 m, turkis

Multimodus UniBoot snor med LC-kontakter for datarom og datasentre, turkis kabel, OM-3
8-53LL-020-E

Dobbel snor, LC UniBoot, 50/OM3, 3 m, turkis

Multimodus UniBoot snor med LC-kontakter for datarom og datasentre, turkis kabel, OM-3
8-53LL-030-E

Dobbel snor, LC UniBoot, 50/OM3, 5 m, turkis

Multimodus UniBoot snor med LC-kontakter for datarom og datasentre, turkis kabel, OM-3
8-53LL-050-E

Dobbel snor, LC UniBoot, 50/OM4, 0.5 m, fiolett

Multimodus UniBoot snor med LC-kontakter for datarom og datasentre, fiolett kabel, OM-4
8-63LL-005-E

Dobbel snor, LC UniBoot, 50/OM4, 1 m, fiolett

Multimodus UniBoot snor med LC-kontakter for datarom og datasentre, fiolett kabel, OM-4
8-63LL-010-E

Dobbel snor, LC UniBoot, 50/OM4, 2 m, fiolett

Multimodus UniBoot snor med LC-kontakter for datarom og datasentre, fiolett kabel, OM-4
8-63LL-020-E

Dobbel snor, LC UniBoot, 50/OM4, 3 m, fiolett

Multimodus UniBoot snor med LC-kontakter for datarom og datasentre, fiolett kabel, OM-4
8-63LL-030-E

Dobbel snor, LC UniBoot, 50/OM4, 5 m, fiolett

Multimodus UniBoot snor med LC-kontakter for datarom og datasentre, fiolett kabel, OM-4
8-63LL-050-E

Dobbel snor, LC/APC UniBoot, 9/125, 0.5 m, gul

Singelmodus UniBoot snor med LC/APC-kontakter for datarom og datasentre
8-33KK-005-E

Dobbel snor, LC/APC UniBoot, 9/125, 1 m, gul

Singelmodus UniBoot snor med LC/APC-kontakter for datarom og datasentre
8-33KK-010-E