Til toppen

 

Modulær veggboks DIN

Sorter etter:

Deksel, DIN-boks

Deksel til Modulær veggboks DIN
FPD76300

Festebrakett, vegg, DIN-boks

Festebrakett for modulær veggboks DIN
FPD76200

Veggboks DIN 8 SC/APC, 9/OS2, AXAI, 30 m

Preterminert modulær veggboks med kabel type AXAI og singelmodus SC/APC kontakter. NB! Illustrasjonsbilde
FPD76-8APC8-030

Veggboks DIN 8 SC/APC, adapter, SM

Modulær veggboks med premonterte SM adaptere. NB! Illustrasjonsbilde
FPD76-8APC8-A

Veggboks DIN påbygnings boks, 12 SC/PC, adapter, SM

Modulær veggboks med premonterte SM adaptere. NB! Illustrasjonsbilde
FPD76U-12SSC-A

Veggboks DIN påbygningsboks, 12 SC/PC, fiberhaler, SM

Mini-ODF for montering på DIN-skinne eller på vegg. Inntil 12 SC eller 24 LC. Illustrasjonsbilde
FPD76U-12SSC

Veggboks DIN påbygningsboks, 24 LC/PC, fiberhaler, SM

Mini-ODF for montering på DIN-skinne eller på vegg. Inntil 12 SC eller 24 LC.
FPD76U-24SLC

Veggboks DIN, 12 E2000/APC, adapter, SM

Modulær veggboks med premonterte SM adaptere. Illustrasjonsbilde
FPD76-12E2APC-A

Veggboks DIN, 12 E2000/PC, adapter, SM

Modulær veggboks med premonterte SM adaptere. NB! Illustrasjonsbilde
FPD76-12SE2-A

Veggboks DIN, 12 LC, 50/OM2, AXAI, 10 m

Preterminert modulær veggboks med kabel type AXAI og OM2 fiber. NB! Illustrasjonsbilde
FPD76-12LCOM2-010