Til toppen

 

HARTING Han


Han® kontaktene til Harting er utviklet spesielt for krevende miljøer, for eksempel i industrien. Serien har en rekke forskjellige varianter beregnet på ulike bruksområder. Standard versjonen er for industrielle applikasjoner innendørs, M-varianten plasserer seg midt på treet, og mest robuste er HPR-kapslingen som er utviklet for særdeles tøffe miljøer, også utendørs.

 

 

Datablad: Harting - HAN® fibre connector 

Ring oss på 32 21 08 00 eller send en mail til salg@foss-as.no

Sorter etter:

4-fiber HAN Plugg Std - HAN Plugg Std, AXAI, 9/OS2, 10m

4-fiber Harting HAN til Harting HAN-kabel på 10 meter
HPS4-692120-HPS4-010

8-fiber HAN Plugg Std - HAN Plugg Std, AXAI, 9/OS2, 10m

8-fiber Harting HAN til Harting HAN-kabel på 10 meter
HPS8-692140-HPS8-010

12-fiber HAN Plugg Std - HAN Plugg Std, AXAI, 9/OS2, 10m

12-fiber Harting HAN til Harting HAN-kabel på 10 meter
HPS12-692150-HPS12-010

4-fiber HAN Kontakt Std - SC/PC, AXAI, 9/OS2, 1m

4-fiber Harting HAN panelkontakt til SC/PC, terminert på AXAI-kabel
HKS4-4x60019448-7-001

8-fiber HAN Kontakt Std - SC/PC, AXAI, 9/OS2, 1m

8-fiber Harting HAN panelkontakt til SC/PC, terminert på AXAI-kabel
HKS8-8x60019448-7-001

12-fiber HAN Kontakt Std - SC/PC, AXAI, 9/OS2, 1m

12-fiber Harting HAN panelkontakt til SC/PC, terminert på AXAI-kabel
HKS12-12x60019448-7-001

4-fiber HAN Plugg HPR - HAN Plugg HPR, QFCI, 9/OS2, 10m

4-fiber Harting HAN til Harting HAN-kabel på 10 meter
HPH4-694150-HPH4-010

8-fiber HAN Plugg HPR - HAN Plugg HPR, QFCI, 9/OS2, 10m

8-fiber Harting HAN til Harting HAN-kabel på 10 meter
HPH8-694150-HPH8-010

12-fiber HAN Plugg HPR - HAN Plugg HPR, QFCI, 9/OS2, 10m

4-fiber Harting HAN til Harting HAN-kabel på 10 meter
HPH12-694150-HPH12-010