Til toppen

 

Abonnentkabel

Sorter etter:

Abonnentkabel, SC/PC, 9/OS2/4500, 5 m, hvit

4.5 mm hvit abonnentkabel for kabling mellom utendørs og innvendig veggboks hos FTH-kunder.
8-2R70-050-E

Abonnentkabel, SC/PC, 9/OS2/4500, 15 m, hvit

4.5 mm hvit abonnentkabel for kabling mellom utendørs og innvendig veggboks hos FTH-kunder.
8-2R70-150-E

Abonnentkabel, SC/PC, 9/OS2/4500, 30 m, hvit

4.5 mm hvit abonnentkabel for kabling mellom utendørs og innvendig veggboks hos FTH-kunder.
8-2R70-300-E

Abonnentkabel, SC/PC, 9/OS2/4500, 50 m, hvit

4.5 mm hvit abonnentkabel for kabling mellom utendørs og innvendig veggboks hos FTH-kunder.
8-2R70-500-E

Abonnentkabel, SC/APC, 9/OS2/4500, 5 m, hvit

4.5 mm hvit abonnentkabel for kabling mellom utendørs og innvendig veggboks hos FTH-kunder.
8-2RE0-050-E

Abonnentkabel, SC/APC, 9/OS2/4500, 15 m, hvit

4.5 mm hvit abonnentkabel for kabling mellom utendørs og innvendig veggboks hos FTH-kunder.
8-2RE0-150-E

Abonnentkabel, SC/APC, 9/OS2/4500, 30 m, hvit

4.5 mm hvit abonnentkabel for kabling mellom utendørs og innvendig veggboks hos FTH-kunder.
8-2RE0-300-E

Abonnentkabel, SC/APC, 9/OS2/4500, 50 m, hvit

4.5 mm hvit abonnentkabel for kabling mellom utendørs og innvendig veggboks hos FTH-kunder.
8-2RE0-500-E

Abonnentkabel, SC/PC, 9/OS2/4500, 0.9 mm tamp, 5 m, hvit

4.5 mm hvit abonnentkabel med 0.9 mm tamp for kabling mellom utendørs og innvendig veggboks hos FTH-kunder.
8-2R70-050-ED

Abonnentkabel, SC/PC, 9/OS2/4500, 0.9 mm tamp, 15 m, hvit

4.5 mm hvit abonnentkabel med 0.9 mm tamp for kabling mellom utendørs og innvendig veggboks hos FTH-kunder.
8-2R70-150-ED

Abonnentkabel, SC/PC, 9/OS2/4500, 0.9 mm tamp, 30 m, hvit

4.5 mm hvit abonnentkabel med 0.9 mm tamp for kabling mellom utendørs og innvendig veggboks hos FTH-kunder.
8-2R70-300-ED

Abonnentkabel, SC/PC, 9/OS2/4500, 0.9 mm tamp, 50 m, hvit

4.5 mm hvit abonnentkabel med 0.9 mm tamp for kabling mellom utendørs og innvendig veggboks hos FTH-kunder.
8-2R70-500-ED