Til toppen

OUTLET

Vi selger ut varer vi har hatt på lager en stund. Her er det mulig å gjøre et kupp!
Se gjerne over om noen av disse produktene kan passe til ditt prosjekt.
Logg inn for å se den rabatterte prisen

Sorter etter:
Tilbud

Abonnentkabel, SC/PC, 9/OS2/4500, 15 m, hvit, Innendørskabel

4.5 mm hvit abonnentkabel for kabling innvendig hos FTH-kunder.
8-2R70-150-I
  50% rabatt
Tilbud

Abonnentkabel, SC/PC, 9/OS2/4500, 30 m, hvit, Innendørskabel

4.5 mm hvit abonnentkabel for kabling innvendig hos FTH-kunder.
8-2R70-300-I
  45% rabatt
Tilbud

Panel FP65 PRO, 12 SC/PC, 9/OS2, QXXI, 20 m

Preterminert panel med kabel type QXXI slim og SC/PC kontakter.
FPQ65-12SSC-020
  20% rabatt
Tilbud

Panel FP65 PRO, 12 SC/PC, 9/OS2, QXXI, 50 m

Preterminert panel med kabel type QXXI slim og SC/PC kontakter.
FPQ65-12SSC-050
  20% rabatt
Tilbud

Panel FP65 PRO, 96 LC/PC, SM, QXXI, 20 m

Preterminert panel med kabel type QXXI og LC/PC kontakter.
FPQ65-96SLC-020
  25% rabatt
Tilbud

Panel FP65 PRO, 96 LC/PC, SM, QXXI, 40 m

Preterminert panel med kabel type QXXI og LC/PC kontakter.
FPQ65-96SLC-040
  25% rabatt
Tilbud

Veggboks DIN, 24 LC/PC, 9/OS2, AXAI, 50 m

Preterminert Veggboks med kabel type AXAI og LC kontakter.
SN2-24SLC-050
  35% rabatt
Tilbud

2x10/100/1000Base-T til 1xSFP, PoE, 48-57 VDC, DIN, -20°C

2 x 10/100/1000 Mbit/s kobber med PoE+ til 100/1000 Mbit/s SFP
IMC-562P
  25% rabatt
Tilbud

2x10/100/1000Base-T til 1xSFP, PoE, 48-57 VDC, DIN, -40°C

2 x 10/100/1000 Mbit/s kobber med PoE+ til 100/1000 Mbit/s SFP, -40°C
IMC-662PW
  25% rabatt
Tilbud

2x10/100/1000Base-T + 2xSFP, PoE, 48-57 VDC, DIN, -40°C

Industriell 2-ports Gigabit switch med PoE+ uten management
INS-8422PW
  25% rabatt