Til toppen

 

Abonnentsnor

Sorter etter:

Abonnentsnor, SC/PC-SC/PC, 9/OS2/2800, 0.2 m, hvit

2.8 mm hvit abonnentsnor for innendørs kabling hos FTH-kunder.
8-2P77-002-E

Abonnentsnor, SC/PC-SC/PC, 9/OS2/2800, 0.3 m, hvit

2.8 mm hvit abonnentsnor for innendørs kabling hos FTH-kunder.
8-2P77-003-E

Abonnentsnor, SC/PC-SC/PC, 9/OS2/2800, 0.5 m, hvit

2.8 mm hvit abonnentsnor for innendørs kabling hos FTH-kunder.
8-2P77-005-E

Abonnentsnor, SC/PC-SC/PC, 9/OS2/2800, 1 m, hvit

2.8 mm hvit abonnentsnor for innendørs kabling hos FTH-kunder.
8-2P77-010-E

Abonnentsnor, SC/PC-SC/PC, 9/OS2/2800, 2 m, hvit

2.8 mm hvit abonnentsnor for innendørs kabling hos FTH-kunder.
8-2P77-020-E

Abonnentsnor, SC/PC-SC/PC, 9/OS2/2800, 3 m, hvit

2.8 mm hvit abonnentsnor for innendørs kabling hos FTH-kunder.
8-2P77-030-E

Abonnentsnor, SC/PC-SC/PC, 9/OS2/2800, 5 m, hvit

2.8 mm hvit abonnentsnor for innendørs kabling hos FTH-kunder.
8-2P77-050-E

Abonnentsnor, SC/APC-SC/APC, 9/OS2/2800, 0.25 m, hvit

2.8 mm hvit abonnentsnor for innendørs kabling hos FTH-kunder.
8-2PEE-0025-E

Abonnentsnor, SC/APC-SC/APC, 9/OS2/2800, 0.4 m, hvit

2.8 mm hvit abonnentsnor for innendørs kabling hos FTH-kunder.
8-2PEE-004-E

Abonnentsnor, SC/APC-SC/APC, 9/OS2/2800, 0.5 m, hvit

2.8 mm hvit abonnentsnor for innendørs kabling hos FTH-kunder.
8-2PEE-005-E

Abonnentsnor, SC/APC-SC/APC, 9/OS2/2800, 0.75 m, hvit

2.8 mm hvit abonnentsnor for innendørs kabling hos FTH-kunder.
8-2PEE-0075-E

Abonnentsnor, SC/APC-SC/APC, 9/OS2/2800, 1 m, hvit

2.8 mm hvit abonnentsnor for innendørs kabling hos FTH-kunder.
8-2PEE-010-E