Til toppen

VEGGBOKS Midi PRO

Innendørs veggboks for enkel og effektiv avslutning av kabler. Innkommende kabel kan avsluttes ved direkteterminering med bruk av hurtigkontakter eller ved skjøting av fiberhaler. Adapterplate for ønsket kontakttype må bestilles separat.

Boksen leveres med en perforert montasjeplate hvor skjøteholdere og bøyler for kveiling av fiber enkelt kan festes. Installasjonssett for dette kan kjøpes separat. Boksen har 2 runde kabelinnganger og nipler til hver inngang er inkludert.

Sorter etter:

Veggboks midi PRO, SC/APC, fiberhaler, 9/OS2

En innendørs veggboks for direkteterminering av kontakter eller skjøting av fiberhaler.

Veggboks midi PRO, SC/PC, fiberhaler, 9/OS2

En innendørs veggboks for direkteterminering av kontakter eller skjøting av fiberhaler.

Veggboks midi PRO

En innendørs veggboks for direkteterminering av kontakter eller skjøting av fiberhaler.
400650