Til toppen

Adapterplate, midi PRO, 12 hull SC SPX/LC DPX

Produktnummer: 400657
Lagerbeholdning:

inkl. mva.

Adapterplate til Veggboks midi PRO (400650) med 12 hull for inntil 12 LC DPX eller 12 SC SPX-adaptere.

Atributter og spesifikasjoner for veggskap
Konfigurasjon Accessories
Atributt base for Foss produkter
EL Nummer 6938294

Veggboks midi PRO

En innendørs veggboks for direkteterminering av kontakter eller skjøting av fiberhaler.
400650

Veggboks midi PRO, 12 SC/APC, fiberhaler, 9/OS2

En innendørs veggboks for direkteterminering av kontakter eller skjøting av fiberhaler.
650-12APC8

Veggboks midi PRO, 12 SC/PC, fiberhaler, 9/OS2

En innendørs veggboks for direkteterminering av kontakter eller skjøting av fiberhaler.
650-12SSC

Veggboks midi PRO, 24 SC/APC, fiberhaler, 9/OS2

En innendørs veggboks for direkteterminering av kontakter eller skjøting av fiberhaler.
650-24APC8

Veggboks midi PRO, 24 SC/PC, fiberhaler, 9/OS2

En innendørs veggboks for direkteterminering av kontakter eller skjøting av fiberhaler.
650-24SSC

Veggboks midi PRO, 4 SC/APC, fiberhaler, 9/OS2

En innendørs veggboks for direkteterminering av kontakter eller skjøting av fiberhaler.
650-4APC8

Veggboks midi PRO, 4 SC/PC, fiberhaler, 9/OS2

En innendørs veggboks for direkteterminering av kontakter eller skjøting av fiberhaler.
650-4SSC

Veggboks midi PRO, 8 SC/APC, fiberhaler, 9/OS2

En innendørs veggboks for direkteterminering av kontakter eller skjøting av fiberhaler.
650-8APC8

Veggboks midi PRO, 8 SC/PC, fiberhaler, 9/OS2

En innendørs veggboks for direkteterminering av kontakter eller skjøting av fiberhaler.
650-8SSC