Til toppen

Blindplate, midi PRO

Produktnummer: 400652
Lagerbeholdning:

inkl. mva.

Blindplate til Veggboks midi PRO (400650).
Atributter og spesifikasjoner for veggskap
Konfigurasjon Accessories
Atributt base for Foss produkter
EL Nummer 6938296

Veggboks midi PRO

En innendørs veggboks for direkteterminering av kontakter eller skjøting av fiberhaler.
400650

Veggboks midi PRO, 12 SC/APC, fiberhaler, 9/OS2

En innendørs veggboks for direkteterminering av kontakter eller skjøting av fiberhaler.
650-12APC8

Veggboks midi PRO, 12 SC/PC, fiberhaler, 9/OS2

En innendørs veggboks for direkteterminering av kontakter eller skjøting av fiberhaler.
650-12SSC

Veggboks midi PRO, 24 SC/APC, fiberhaler, 9/OS2

En innendørs veggboks for direkteterminering av kontakter eller skjøting av fiberhaler.
650-24APC8

Veggboks midi PRO, 24 SC/PC, fiberhaler, 9/OS2

En innendørs veggboks for direkteterminering av kontakter eller skjøting av fiberhaler.
650-24SSC

Veggboks midi PRO, 4 SC/APC, fiberhaler, 9/OS2

En innendørs veggboks for direkteterminering av kontakter eller skjøting av fiberhaler.
650-4APC8

Veggboks midi PRO, 4 SC/PC, fiberhaler, 9/OS2

En innendørs veggboks for direkteterminering av kontakter eller skjøting av fiberhaler.
650-4SSC

Veggboks midi PRO, 8 SC/APC, fiberhaler, 9/OS2

En innendørs veggboks for direkteterminering av kontakter eller skjøting av fiberhaler.
650-8APC8

Veggboks midi PRO, 8 SC/PC, fiberhaler, 9/OS2

En innendørs veggboks for direkteterminering av kontakter eller skjøting av fiberhaler.
650-8SSC