Til toppen

Veggboks midi PRO

Produktnummer: 400650
Lagerbeholdning:

inkl. mva.

En innendørs veggboks for direkteterminering av kontakter eller skjøting av fiberhaler.

  • Innendørs bruk
  • For terminering av optiske kontakter
  • Forberedt for skjøting av fiberhaler
  • Integrert montasjeplate
  • Front for aktuell adapter må kjøpes separat
  • Installasjonssett for organisering av fiber må kjøpes separat (400400)

Dimensjoner: 280x242x68 mm (BxHxD)

Atributter og spesifikasjoner for veggskap
Konfigurasjon Empty box
Atributt base for Foss produkter
UNSCP 31242200
EL Nummer 6938291

Veggboks midi PRO, 12 SC/APC, fiberhaler, 9/OS2

En innendørs veggboks for direkteterminering av kontakter eller skjøting av fiberhaler.
650-12APC8

Veggboks midi PRO, 12 SC/PC, fiberhaler, 9/OS2

En innendørs veggboks for direkteterminering av kontakter eller skjøting av fiberhaler.
650-12SSC

Veggboks midi PRO, 24 SC/APC, fiberhaler, 9/OS2

En innendørs veggboks for direkteterminering av kontakter eller skjøting av fiberhaler.
650-24APC8

Veggboks midi PRO, 24 SC/PC, fiberhaler, 9/OS2

En innendørs veggboks for direkteterminering av kontakter eller skjøting av fiberhaler.
650-24SSC

Veggboks midi PRO, 4 SC/APC, fiberhaler, 9/OS2

En innendørs veggboks for direkteterminering av kontakter eller skjøting av fiberhaler.
650-4APC8

Veggboks midi PRO, 4 SC/PC, fiberhaler, 9/OS2

En innendørs veggboks for direkteterminering av kontakter eller skjøting av fiberhaler.
650-4SSC

Veggboks midi PRO, 8 SC/APC, fiberhaler, 9/OS2

En innendørs veggboks for direkteterminering av kontakter eller skjøting av fiberhaler.
650-8APC8

Veggboks midi PRO, 8 SC/PC, fiberhaler, 9/OS2

En innendørs veggboks for direkteterminering av kontakter eller skjøting av fiberhaler.
650-8SSC