Til toppen

Installasjonssett, veggboks

Produktnummer: 400400
Lagerbeholdning:

inkl. mva.

Installasjonssettet inneholder materiell for effektiv organisering av fiber i veggbokser FOSS.Settet inneholder:

  • MP346 Skjøteholder, 12 skjøter, svart (2)
  • SR-40508 Splittlås, skjøteholder, 2-delt (2)
  • 27075213 Bøyle, fiberkveiling, stor (8)
Atributter og spesifikasjoner for veggskap
Konfigurasjon Accessories
Atributt base for Foss produkter
EL Nummer 6938073

Veggboks mini, 4 SC/APC, fiberhaler, 9/OS2

En enkel innendørs veggboks for direkteterminering av kontakter eller skjøting av fiberhaler.
610-4APC8

Veggboks mini, 4 SC/PC, fiberhaler, 9/OS2

En enkel innendørs veggboks for direkteterminering av kontakter eller skjøting av fiberhaler.
610-4SSC

Veggboks mini, 8 SC/APC, fiberhaler, 9/OS2

En enkel innendørs veggboks for direkteterminering av kontakter eller skjøting av fiberhaler.
610-8APC8

Veggboks mini, 8 SC/PC, fiberhaler, 9/OS2

En enkel innendørs veggboks for direkteterminering av kontakter eller skjøting av fiberhaler.
610-8SSC

Veggboks mini, m/skjøteholder

En enkel innendørs veggboks for direkteterminering av kontakter eller skjøting av fiberhaler.
400610