Til toppen

Klips, DIN skinne, sett

Produktnummer: 400616
Lagerbeholdning:

inkl. mva.

Sett med klips for DIN-skinner til Veggboks mini (400610).
Atributter og spesifikasjoner for veggskap
Konfigurasjon Accessories
Atributt base for Foss produkter
EL Nummer 6938057

Veggboks mini, 4 SC/APC, fiberhaler, 9/OS2

En enkel innendørs veggboks for direkteterminering av kontakter eller skjøting av fiberhaler.
610-4APC8

Veggboks mini, 4 SC/PC, fiberhaler, 9/OS2

En enkel innendørs veggboks for direkteterminering av kontakter eller skjøting av fiberhaler.
610-4SSC

Veggboks mini, 8 SC/APC, fiberhaler, 9/OS2

En enkel innendørs veggboks for direkteterminering av kontakter eller skjøting av fiberhaler.
610-8APC8

Veggboks mini, 8 SC/PC, fiberhaler, 9/OS2

En enkel innendørs veggboks for direkteterminering av kontakter eller skjøting av fiberhaler.
610-8SSC

Veggboks mini, m/skjøteholder

En enkel innendørs veggboks for direkteterminering av kontakter eller skjøting av fiberhaler.
400610