Til toppen

Veggboks mini, m/skjøteholder

Produktnummer: 400610
Lagerbeholdning:

inkl. mva.

En enkel innendørs veggboks for direkteterminering av kontakter eller skjøting av fiberhaler.

 

  • Innendørs bruk
  • For terminering av optiske kontakter
  • Forberedt for skjøting av fiberhaler (skjøteholder inkludert)
  • Front for aktuell adapter må kjøpes separat 
  • Klips for DIN skinne som opsjon

Dimensjoner: 110x150x35 mm

Atributter og spesifikasjoner for veggskap
Konfigurasjon Empty box
Atributt base for Foss produkter
UNSCP 31242200
EL Nummer 6938052

Veggboks mini, 4 SC/APC, fiberhaler, 9/OS2

En enkel innendørs veggboks for direkteterminering av kontakter eller skjøting av fiberhaler.
610-4APC8

Veggboks mini, 4 SC/PC, fiberhaler, 9/OS2

En enkel innendørs veggboks for direkteterminering av kontakter eller skjøting av fiberhaler.
610-4SSC

Veggboks mini, 8 SC/APC, fiberhaler, 9/OS2

En enkel innendørs veggboks for direkteterminering av kontakter eller skjøting av fiberhaler.
610-8APC8

Veggboks mini, 8 SC/PC, fiberhaler, 9/OS2

En enkel innendørs veggboks for direkteterminering av kontakter eller skjøting av fiberhaler.
610-8SSC