Til toppen

Festebrakett, veggboks mini

Produktnummer: 400615
Lagerbeholdning:

inkl. mva.

Veggboks mini har innvendig hull for festing til vegg. Hvis man ikke ønsker å bruke disse kan man bruke et sett med utvendige vinkler for feste mot vegg.
Atributter og spesifikasjoner for veggskap
Konfigurasjon Accessories

Veggboks mini, 4 SC/APC, fiberhaler, 9/OS2

En enkel innendørs veggboks for direkteterminering av kontakter eller skjøting av fiberhaler.
610-4APC8

Veggboks mini, 4 SC/PC, fiberhaler, 9/OS2

En enkel innendørs veggboks for direkteterminering av kontakter eller skjøting av fiberhaler.
610-4SSC

Veggboks mini, 8 SC/APC, fiberhaler, 9/OS2

En enkel innendørs veggboks for direkteterminering av kontakter eller skjøting av fiberhaler.
610-8APC8

Veggboks mini, 8 SC/PC, fiberhaler, 9/OS2

En enkel innendørs veggboks for direkteterminering av kontakter eller skjøting av fiberhaler.
610-8SSC

Veggboks mini, m/skjøteholder

En enkel innendørs veggboks for direkteterminering av kontakter eller skjøting av fiberhaler.
400610