Til toppen

4-fiber AICI, 62.5/OM1, ST-ST

Fra:

inkl. mva.

Se varianter

Preterminert kabel for industri, skip og offshore. NEK 606:2016:F104.

Variant: 4-fiber AICI, 62.5/OM1, ST-ST, 10 m Nummer: 1-B695424-1-010 Lengde 10 m
Lager:
Pris:
Variant: 4-fiber AICI, 62.5/OM1, ST-ST, 20 m Nummer: 1-B695424-1-020 Lengde 20 m
Lager:
Pris:
Variant: 4-fiber AICI, 62.5/OM1, ST-ST, 30 m Nummer: 1-B695424-1-030 Lengde 30 m
Lager:
Pris:
Variant: 4-fiber AICI, 62.5/OM1, ST-ST, 50 m Nummer: 1-B695424-1-050 Lengde 50 m
Lager:
Pris:

Fan-out for direkte sammenkopling av fiberoptiske enheter.

  • Kontakt: ST i begge ender
  • Fiber: Multimodus 62.5/125 µm
  • Kategori: OM-1  
  • Kabel: Industri, skip, offshore. AICI NEK 606:2016:F104, svart
  • Fan-out: 3 mm kevlarforsterket strømpe tres over hver fiber
  • Innskuddstap: <0.5 dB ved 850/1300 nm
  • Kan leveres med installasjonsbeskyttelse av kabelender
Atributter og spesifikasjoner for Snorer
Kabeltype Multimodus OM1 AICI
Kontakt 1 ST
Kontakt 2 ST
Kontakt 2 slett ST
Kontakt 1 slett ST
Kabeltype slett Multimode OM1 AICI