Til toppen

KONVERTERING

Produktene konverterer mellom MPO og LC

Sorter etter:

Panel FP65, 4x(1xMPOM-8xLC), OM3, front, A

Konverterer 40G MPO til 4 x 10G LC eller 100G MPO til 4 x 25G LC
FP65-32LCOM3-4MPO-A-U

Panel FP65, 4x(1xMPOM-8xLC), OM4, front, A

Konverterer 40G MPO til 4 x 10G LC eller 100G MPO til 4 x 25G LC
FP65-32LCOM4-4MPO-A-U

Panel FP65, 4x(1MPOAM-8xLC/PC), OS2, front, A

Konverterer 40G MPO til 4 x 10G LC eller 100G MPO til 4 x 25G LC
FP65-32SLC-4MPOA-A-U

Panel FP65, 2x(1xMPOM-20xLC), OM3, front, A-TIA

Konverterer 100G MPO til 10 x 10G LC
FP65-40LCOM3-2MPO-AT-U

Panel FP65, 2x(1xMPOM-20xLC), OM4, front, A-TIA

Konverterer 100G MPO til 10 x 10G LC
FP65-40LCOM4-2MPO-AT-U

Modul FPM76, 2x(1xMPOM-8xLC), OM3, front, A

Konverterer 40G MPO til 4 x 10G LC eller 100G MPO til 4 x 25G LC
FPM76-16LCOM3-2MPO-A-U

Modul FPM76, 2x(1xMPOM-8xLC), OM4, front, A

Konverterer 40G MPO til 4 x 10G LC eller 100G MPO til 4 x 25G LC
FPM76-16LCOM4-2MPO-A-U

Modul FPM76, 2x(1xMPOAM-8xLC/PC), OS2, front, A

Konverterer 40G MPO til 4 x 10G LC eller 100G MPO til 4 x 25G LC
FPM76-16SLC-2MPOA-A-U

Modul FPM76, 1x(1xMPOM-20xLC), OM3, front, A-TIA

Konverterer 100G MPO til 10 x 10G LC
FPM76-20LCOM3-1MPO-AT-U

Modul FPM76, 1x(1xMPOM-20xLC), OM4, front, A-TIA

Konverterer 100G MPO til 10 x 10G LC
FPM76-20LCOM4-1MPO-AT-U