Til toppen

Panel FP65, 4x(1xMPOM-8xLC), OM3, front, A

Produktnummer: FP65-32LCOM3-4MPO-A-U
Lagerbeholdning:

inkl. mva.

Konverterer 40G MPO til 4 x 10G LC eller 100G MPO til 4 x 25G LC

Ethernet definerer standarder for 40G og 100G der overføringen fysisk er delt på flere fibre. Der brukes det en 12-fiber MPO kontakt (hvorav 4 fiber hver vei er i bruk) som overfører data som 4x10G eller 4x25G.

Dette panelet konverterer MPO til 4 x LC-dupleks for bruk i de tilfellene der det er ønskelig å splitte ut de enkelte 10G/25G signalene fra MPO til LC. Disse organiseres i 4 LC-dupleks par (Tx/Rx) med 10G/25G i hvert par.

På forsiden av panelet er det tilgjengelig 4 stk. 10G/25G porter (Tx/Rx) som kan tilkobles stamnettet eller annen elektronikk med standard LC dupleks-snorer. For enkelhets skyld er MPO-portene også plassert på fremsiden av panelet. Hver enkelt 40G/100G gruppe er fargekodet for å gi enkel oversikt mens hver av de 4 Rx/Tx-parene er nummerert fra 0 til 3.

  • 4 konvertere i panelet
  • Alle kontakter tilgjengelig på fronten, fargekodet
  • Multimodus 50/125 OM-3
Attributtbase for Foss produkter
Produksjonvarer P