Til toppen

Panel FP65, 4x(1xMPOM-8xLC), OM3, front, A

Produktnummer: FP65-32LCOM3-4MPO-A-U
Lagerbeholdning:

inkl. mva.

Konverterer 40G MPO til 4 x 10G LC eller 100G MPO til 4 x 25G LC

  • 4 konverere i panelet
  • Alle kontakter tilgjengelig på fronten, fargekodet
  • Multimodus 50/125 OM-3
Attributtbase for Foss produkter
Produksjonvarer P