Til toppen

Modul FPM76, 2x(1xMPOM-8xLC), OM4, front, A

Produktnummer: FPM76-16LCOM4-2MPO-A-U
Lagerbeholdning:

inkl. mva.

Konverterer 40G MPO til 4 x 10G LC eller 100G MPO til 4 x 25G LC

  • 2 konvertere i modulen
  • Alle kontakter tilgjengelig på fronten, fargekodet
  • Multimodus 50/125 OM-4
Attributtbase for Foss produkter
Produksjonvarer P