Til toppen

ABONNENTBOKSER

Sorter etter:

Veggboks FTH, 1 SC/PC, 9/OS2/4500, hvit

Preterminert veggboks for bruk hos private abonnenter.

Veggboks FTH, 1 SC/APC, 9/OS2/4500, hvit

Preterminert veggboks for bruk hos private abonnenter.

Veggboks FTH, 2 SC/PC, 9/OS2/4500, hvit

Preterminert veggboks for bruk hos private abonnenter.

Veggboks FTH, 2 SC/APC, 9/OS2/4500, hvit

Preterminert veggboks for bruk hos private abonnenter.

Abonnentboks, plast, FTUO, mørk grå

Utendørs plast veggboks for fiber
760241571

Abonnentboks, plast, FTUO, grå

Utendørs plast veggboks for fiber
CR9106-000

Abonnentboks, stål, FTUO, grå

Utendørs stål veggboks for fiber.
CS5023-000

Abonnentboks, plast, MP, grå

Veggboks for bruk på eneboliger og rekkehus.
MP469

Veggboks FTH, 2-hull SC m/lukker

Innendørs veggboks for fiber.
CK7246-000

Veggboks FTH/LAN

Innendørs veggboks for fiber
XCPSC01135

Adapter, SC/APC SPX m/lukker, 10 pkn

Simpleks SC-adapter med automatisk lukker.
XPPSC00336