Til toppen

KABEL MPO

MPO stamkabler leveres med 2 ulike kabler.

Klasse I/P er en tørr innendørs kabel med enkel ytterkappe. Kabelen er egnet for kortere strekk i IT-rom, kontorer og datasentre.

Klasse I/A er en mer robust kabel med dobbel ytterkappe. Denne er godt egnet kabling i himling og veggkanaler.

Kabel klasse I/P

     Kabel klasse I/A

Sorter

Kabel, 12xOS2 I/A MPOAF-MPOAF, A

MPO stamkabel med 12 singelmodus OS-2 fibre, I/A-type kabel, polaritet A.

Kabel, 12xOS2 I/A MPOAF-MPOAF, B

MPO stamkabel med 12 singelmodus OS-2 fibre, I/A-type kabel, polaritet B.

Kabel, 24xOS2 I/A MPOAF-MPOAF, B-TIA

MPO stamkabel med 24 singelmodus OS-2 fibre, I/A-type kabel, polaritet B-TIA.

Kabel, 24xOS2 I/A MPOAF-MPOAF, A-TIA

MPO stamkabel med 24 singelmodus OS-2 fibre, I/A-type kabel, polaritet A-TIA.

Kabel, 24xOM4 I/A MPOF-MPOF, B-TIA

MPO stamkabel med 24 multimodus OM-4 fibre, I/A-type kabel, polaritet B-TIA.

Kabel, 12xOM4 I/A MPOF-MPOF, B

MPO stamkabel med 12 multimodus OM-4 fibre, I/A-type kabel, polaritet B.

Kabel, 24xOM4 I/A MPOF-MPOF, A-TIA

MPO stamkabel med 24 multimodus OM-4 fibre, I/A-type kabel, polaritet A-TIA.

Kabel, 12xOM4 I/A MPOF-MPOF, A

MPO stamkabel med 12 multimodus OM-4 fibre, I/A-type kabel, polaritet A.

Kabel, 24xOM3 I/A MPOF-MPOF, B-TIA

MPO stamkabel med 24 multimodus OM-3 fibre, I/A-type kabel, polaritet B-TIA.

Kabel, 12xOM3 I/A MPOF-MPOF, B

MPO stamkabel med 12 multimodus OM-3 fibre, I/A-type kabel, polaritet B.

Kabel, 24xOM3 I/A MPOF-MPOF, A-TIA

MPO stamkabel med 24 multimodus OM-3 fibre, I/A-type kabel, polaritet A-TIA.

Kabel, 12xOM3 I/A MPOF-MPOF, A

Multimodus (OM3) kabel med MPO-hunnkontakter - polaritet A