Til toppen

Kabel MPO

Sorter etter:

Kabel, 12xOM4 I/P MPOF-MPOF, B

Multimodus (OM4) kabel med MPO-hunnkontakter - polaritet B.

Kabel, 12xOS2 I/P MPOAF-MPOAF, B

Singelmodus kabel med MPO/APC-hunnkontakter - polaritet B

Kabel, 24xOM3 I/P MPOF-MPOF, B-TIA

Multimodus (OM3) kabel med MPO-hunnkontakter - polaritet B, TIA

Kabel, 24xOM4 I/P MPOF-MPOF, B-TIA

Multimodus (OM4) kabel med MPO-hunnkontakter - polaritet B, TIA

Kabel, 24xOS2 I/P MPOAF-MPOAF, B-TIA

Singelmodus kabel med MPO/APC-hunnkontakter - polaritet B, TIA

Kabel, 12xOM3 I/P MPOF-MPOF, A

Multimodus (OM3) kabel med MPO-hunnkontakter - polaritet A

Kabel, 12xOM4 I/P MPOF-MPOF, A

Multimodus (OM4) kabel med MPO-hunnkontakter - polaritet A

Kabel, 12xOS2 I/P MPOAF-MPOAF, A

Singelmodus kabel med MPO/APC-hunnkontakter - polaritet A

Kabel, 24xOM4 I/P MPOF-MPOF, A-TIA

Multimodus (OM4) kabel med MPO-hunnkontakter - polaritet A, TIA

Kabel, 24xOS2 I/P MPOAF-MPOAF, A-TIA

Singelmodus kabel med MPO/APC-hunnkontakter - polaritet A, TIA

Kabel, 24xOM3 I/P MPOF-MPOF, A-TIA

Multimodus (OM3) kabel med MPO-hunnkontakter - polaritet A, TIA