Til toppen

Abonnentkabel

Sorter etter:

Abonnentkabel, SC/PC, 9/OS2/4500, hvit

4.5 mm hvit abonnentkabel for kabling mellom utendørs og innvendig veggboks hos FTH-kunder.

Abonnentkabel, SC/APC, 9/OS2/4500, hvit

4.5 mm hvit abonnentkabel for kabling mellom utendørs og innvendig veggboks hos FTH-kunder.

Abonnentkabel, SC/APC, 9/OS2/4500, 0.9 mm tamp, hvit

4.5 mm hvit abonnentkabel med 0.9 mm tamp for kabling mellom utendørs og innvendig veggboks hos FTH-kunder.

Abonnentkabel, SC/PC, 9/OS2/4500, 0.9 mm tamp, hvit

4.5 mm hvit abonnentkabel med 0.9 mm tamp for kabling mellom utendørs og innvendig veggboks hos FTH-kunder.