Til toppen

VEGGBOKS DIN MINI

Sorter etter:

Veggboks DIN MINI, LC, fiberhaler, OM4

Kompakt modulær veggboks med premonterte multimodus LC adaptere og fiberhaler.

Veggboks DIN MINI, 4 SC, 50/OM3, AXAI

Kompakt modulær veggboks med premontert multimodus AXAI kabel og SC adaptere.

Veggboks DIN MINI, 12 SC, 50/OM4, AXAI

Kompakt modulær veggboks med premontert multimodus AXAI kabel og SC adaptere.

Veggboks DIN MINI, SC, fiberhaler, OM4

Kompakt modulær veggboks med premonterte multimodus SC adaptere og fiberhaler.

Veggboks DIN MINI, SC/PC, fiberhaler, SM

Kompakt modulær veggboks med premonterte singelmodus SC adaptere og fiberhaler.

Veggboks DIN MINI, SC, fiberhaler, OM3

Kompakt modulær veggboks med premonterte multimodus SC adaptere og fiberhaler.

Veggboks DIN MINI, 12 LC, 50/OM4, AXAI,

Kompakt modulær veggboks med premontert multimodus AXAI kabel og LC adaptere.

Veggboks DIN MINI, LC, fiberhaler, OM3

Kompakt modulær veggboks med premonterte multimodus LC adaptere og fiberhaler.

Veggboks DIN MINI, LC/PC, fiberhaler, SM

Kompakt modulær veggboks med premonterte singelmodus LC adaptere og fiberhaler.

Veggboks DIN MINI, 4 SC, 50/OM4, AXAI

Kompakt modulær veggboks med premontert multimodus AXAI kabel og SC adaptere.