Til toppen

VEGGBOKS DIN MINI

Sorter etter:

Veggboks DIN MINI, 8 LC, 62.5/OM1, AXAI

Kompakt modulær veggboks med premontert multimodus AXAI kabel og LC adaptere.

Veggboks DIN MINI, 8 SC, 50/OM2, AXAI

Kompakt modulær veggboks med premontert multimodus AXAI kabel og SC adaptere.

Veggboks DIN MINI, 4 LC, 50/OM2, AXAI

Kompakt modulær veggboks med premontert multimodus AXAI kabel og SC adaptere.

Veggboks DIN MINI, 8 SC, 62.5/OM1, AXAI

Kompakt modulær veggboks med premontert multimodus AXAI kabel og SC adaptere.

Veggboks DIN MINI, 4 SC/PC, 9/125, AXAI

Kompakt modulær veggboks med premontert singelmodus AXAI kabel og SC adaptere.

Veggboks DIN MINI, 12 LC, 50/OM4, AXAI,

Kompakt modulær veggboks med premontert multimodus AXAI kabel og LC adaptere.

Veggboks DIN MINI, 4 SC, 50/OM2, AXAI

Kompakt modulær veggboks med premontert multimodus AXAI kabel og SC adaptere.

Veggboks DIN MINI, 4 LC/PC, 9/125, AXAI

Kompakt modulær veggboks med premontert singelmodus AXAI kabel og LC adaptere.

Veggboks DIN MINI, 4 LC, 62.5/OM1, AXAI

Kompakt modulær veggboks med premontert multimodus AXAI kabel og LC adaptere.

Veggboks DIN MINI, 4 LC, 50/OM4, AXAI

Kompakt modulær veggboks med premontert multimodus AXAI kabel og LC adaptere.

Veggboks DIN MINI, 4 LC, 50/OM3, AXAI

Kompakt modulær veggboks med premontert multimodus AXAI kabel og LC adaptere.

Veggboks DIN MINI, 24 LC, 50/OM4, AXAI

Kompakt modulær veggboks med premontert multimodus AXAI kabel og LC adaptere.