Til toppen

Kabel Fan-out felt

Sorter etter:

2-fiber Feltkabel, 50/125, LC-LC

Preterminert fan-out feltkabel for midlertidig kabling i felt. Benyttes ofte innenfor industri og Forsvar samt ved sportshendinger og andre kulturarrangementer.

2-fiber Feltkabel, 50/125, SC-SC

Preterminert fan-out feltkabel for midlertidig kabling i felt. Benyttes ofte innenfor industri og Forsvar samt ved sportshendinger og andre kulturarrangementer.

2-fiber Feltkabel, 50/125, ST-ST

Preterminert fan-out feltkabel for midlertidig kabling i felt. Benyttes ofte innenfor industri og Forsvar samt ved sportshendinger og andre kulturarrangementer.

2-fiber Feltkabel, 62.5/125, SC-SC

Preterminert fan-out feltkabel for midlertidig kabling i felt. Benyttes ofte innenfor industri og Forsvar samt ved sportshendinger og andre kulturarrangementer.

2-fiber Feltkabel, 62.5/125, ST-ST

Preterminert fan-out feltkabel for midlertidig kabling i felt. Benyttes ofte innenfor industri og Forsvar samt ved sportshendinger og andre kulturarrangementer.

2-fiber Feltkabel, 9/125, SC/PC-SC/PC

Preterminert fan-out feltkabel for midlertidig kabling i felt. Benyttes ofte innenfor industri og Forsvar samt ved sportshendinger og andre kulturarrangementer.

2-fiber Feltkabel, 9/125, ST/PC-ST/PC

Preterminert fan-out feltkabel for midlertidig kabling i felt. Benyttes ofte innenfor industri og Forsvar samt ved sportshendinger og andre kulturarrangementer.

2-fiber Feltkabel, LC-LC, 62.5/125

Preterminert fan-out feltkabel for midlertidig kabling i felt. Benyttes ofte innenfor industri og Forsvar samt ved sportshendinger og andre kulturarrangementer.

2-fiber Feltkabel, LC/PC-LC/PC, 9/125

Preterminert fan-out feltkabel for midlertidig kabling i felt. Benyttes ofte innenfor industri og Forsvar samt ved sportshendinger og andre kulturarrangementer.

4-fiber feltkabel, 50/125, SC-SC

Preterminert fan-out feltkabel for midlertidig kabling i felt. Benyttes ofte innenfor industri og Forsvar samt ved sportshendinger og andre kulturarrangementer.

4-fiber feltkabel, 50/125, ST-ST

Preterminert fan-out feltkabel for midlertidig kabling i felt. Benyttes ofte innenfor industri og Forsvar samt ved sportshendinger og andre kulturarrangementer.

4-fiber feltkabel, 62.5/125, SC-SC

Preterminert fan-out feltkabel for midlertidig kabling i felt. Benyttes ofte innenfor industri og Forsvar samt ved sportshendinger og andre kulturarrangementer.