Til toppen

2-fiber Feltkabel, 50/125, SC-SC

Fra:

inkl. mva.

Se varianter

Preterminert fan-out feltkabel for midlertidig kabling i felt. Benyttes ofte innenfor industri og forsvar samt ved sportshendinger og andre kulturarrangementer.

Variant: 2-fiber feltkabel, 50/125, SC-SC, 10 m Nummer: 7-902MIL50-7-010 Lengde 10 m
Lager:
Pris:
Variant: 2-fiber feltkabel, 50/125, SC-SC, 20 m Nummer: 7-902MIL50-7-020 Lengde 20 m
Lager:
Pris:
Variant: 2-fiber feltkabel, 50/125, SC-SC, 30 m Nummer: 7-902MIL50-7-030 Lengde 30 m
Lager:
Pris:
Variant: 2-fiber feltkabel, 50/125, SC-SC, 50 m Nummer: 7-902MIL50-7-050 Lengde 50 m
Lager:
Pris:

Preterminert fan-out feltkabel for midlertidig kabling i felt. Benyttes ofte innenfor industri og Forsvar samt ved sportshendinger og kulturarrangementer.

  • Kontakt: SC i begge ender
  • Fiber: Multimodus 50/125 µm
  • Kategori: OM-2  
  • Kabel: Feltkabel med slitesterk ytterkappe i polyuretan
  • Ytterdiameter: 5.0 og 5.5 mm for 2- og 4 fiber 
  • Innskuddstap: <0.5 dB ved 850/1300 nm
  • Kan leveres på felttrommel FT10100, FT10250 eller FT10500 med kapasitet på henholdsvis 100, 250 eller 500 m
  • Kan leveres med avtagbar beskyttelse av kabelender
Atributter og spesifikasjoner for Snorer
Kabeltype Multimode OM2 PUR
Kontakt 1 SC
Kontakt 2 SC
Kontakt 2 slett SC
Kontakt 1 slett SC
Kabeltype slett Multimode OM2 PUR