Til toppen

2-fiber Feltkabel, 9/125, ST/PC-ST/PC

Fra:

inkl. mva.

Se varianter

Preterminert fan-out feltkabel for midlertidig kabling i felt. Benyttes ofte innenfor industri og Forsvar samt ved sportshendinger og andre kulturarrangementer.

Variant: 2-fiber feltkabel, 9/OS2, ST/PC-ST/PC, 10 m Nummer: 1-902MIL9-1-010 Lengde 10 m
Lager:
Pris:
Variant: 2-fiber feltkabel, 9/OS2, ST/PC-ST/PC, 20 m Nummer: 1-902MIL9-1-020 Lengde 20 m
Lager:
Pris:
Variant: 2-fiber feltkabel, 9/OS2, ST/PC-ST/PC, 30 m Nummer: 1-902MIL9-1-030 Lengde 30 m
Lager:
Pris:
Variant: 2-fiber feltkabel, 9/OS2, ST/PC-ST/PC, 50 m Nummer: 1-902MIL9-1-050 Lengde 50 m
Lager:
Pris:

Preterminert fan-out feltkabel for midlertidig kabling i felt. Benyttes ofte innenfor industri og Forsvar samt ved sportshendinger og kulturarrangementer.

  • Kontakt: ST/PC i begge ender
  • Fiber: Singelmodus 9/125 µm
  • Kategori: OS-2  
  • Kabel: Feltkabel med slitesterk ytterkappe i polyuretan
  • Ytterdiameter: 5.0 og 5.5 mm for 2- og 4 fiber 
  • Innskuddstap: <1.0 dB ved 1310/1550 nm
  • Reflektert effelt: <-45 dB ved 1310/1550 nm
  • Kan leveres på felttrommel FT10100, FT10250 eller FT10500 med kapasitet på henholdsvis 100, 250 eller 500 m
  • Kan leveres med avtagbar beskyttelse av kabelende
Atributter og spesifikasjoner for Snorer
Kabeltype Singelmodus PUR
Kontakt 1 ST
Kontakt 2 ST
Kontakt 2 slett ST
Kontakt 1 slett ST
Kabeltype slett Singlemode PUR