Til toppen

VEGGBOKS DIN

En fleksibel veggboks velegnet for montasje på DIN-skinne i skap. Veggboksen er modulært oppbygget slik at den kan leveres i varierende størrelse. Grunnenheten har plass til opptil 24 LC-kontakter eller 12 SC- eller ST-kontakter. Det samme har påbygningsenheten plass til. Utvidelsen foregår ved at lokket tas av grunnenheten og påbygningsenheten settes på i stedet. Lokket settes så på påbygningsenheten. På denne måten kan vi levere bokser med 48, 72, 96 eller flere kontakter ved å øke totalbredden.

Veggboksen kan leveres ferdig bestykket med fiberhaler eller med preterminert kabel type AXAI, QXXI eller Mikrokabel. AXAI har fast kledning og inntil 24 fiber, en boks med 48 fiber vil derfor leveres med 2 kabler.

DIN-skinne klipset er montert bak, på kortsiden. Ved å bruke en veggbrakett (ikke inkludert) kan boksen festes med flatsiden mot veggen - enten ved bruk av DIN-festet eller ved å skrus direkte på veggen. Samme brakett gir også mulighet til å montere boksen utenpå standard uttaksboks.

Sorter etter:

Veggboks DIN, 8 SC, fiberhaler, OM3

Modulær veggboks inkludert MM fiberhaler. NB! Illustrasjonsbilde
FPD76-8SCOM3

Deksel, DIN-boks

Deksel til Modulær veggboks DIN
FPD76300

Veggboks DIN, 4 SC, fiberhaler, OM1

Modulær veggboks inkludert MM fiberhaler. NB! Illustrasjonsbilde
FPD76-4SCOM1

Veggboks DIN, 12 SC/APC, 9/OS2, QXXI

Preterminert modulær veggboks med kabel type QXXI og singelmodus SC/APC kontakter. NB! Illustrasjonsbilde

Veggboks DIN, 12 SC/APC, 9/OS2, AXAI

Preterminert modulær veggboks med kabel type AXAI og singelmodus SC kontakter. NB! Illustrasjonsbilde

Veggboks DIN, 12 LC/PC, 9/OS2, QXXI

Preterminert modulær veggboks med kabel type QXXI og singelmodus LC kontakter. NB! Illustrasjonsbilde

Veggboks DIN, 12 LC/PC, 9/OS2, AXAI

Preterminert modulær veggboks med kabel type AXAI og singelmodus LC kontakter.

Veggboks DIN, 12 LC/APC, 9/OS2, QXXI

Preterminert modulær veggboks med kabel type QXXI og singelmodus LC/APC kontakter. NB! Illustrasjonsbilde