Til toppen

PANEL MED KABEL

Leveres med premontert kabel av ønsket type og lengde. Kontakt oss for å bestille andre kombinasjoner av panel og kabel. Les mer om kabeltypene her.  Last ned fargekoder for kabler her.

Kompakt innendørs kabel. Metallfri, FR-LSZH med UV-stabilisert ytre kappe. Løs kledning med tørre fiberrør og tørr kjerne. Kabelen tilbyr en nominell ytre diameter på bare 6,5/8,5 mm for henholdsvis 48/96 fiber. Godt egnet til kontorkabling, datarom og datasentre.

Fibertype: Singelmodus og multimodus

Farge ytterkappe: Gul (SM), fiolett (MM OM4), turkis (MM OM3)

CPR brannklasse: Dca -s2,d2,a1

 

Sorter etter:

Panel FP65 PRO, 24 LC/PC, 9/OS2, AXAI

Preterminert panel med kabel type AXAI og LC/PC kontakter.

Panel FP65 PRO, 24 SC/PC, AXAI

Preterminert panel med kabel type AXAI og SC/PC kontakter.

Panel FP65 PRO, 48 LC/PC, 9/125, QXAI HD

Preterminert panel med kabel type QXAI HD og LC/PC kontakter.

Panel FP65 PRO, 48 LC/APC, 9/125, QXAI HD

Preterminert panel med kabel type QXAI HD og LC/APC kontakter.

Panel FP65 PRO, 24 LC/PC, 9/125, QXAI HD

Preterminert panel med kabel type QXAI HD og LC/PC kontakter.

Panel FP65 PRO, 24 LC/APC, 9/125, QXAI HD

Preterminert panel med kabel type QXAI HD og LC/APC kontakter.

Panel FP65 PRO, 96 LC/PC, 9/125, QXXI Slim

Preterminert panel med kabel type QXXI slim og LC/PC kontakter.

Panel FP65 PRO, 96 LC/APC, 9/125, QXXI Slim

Preterminert panel med kabel type QXXI slim og LC/APC kontakter.

Panel FP65 PRO, 48 SC/PC, 9/125, QXXI Slim

Preterminert panel med kabel type QXXI slim og SC/PC kontakter.

Panel FP65 PRO, 48 SC/APC, 9/125, QXXI Slim

Preterminert panel med kabel type QXXI slim og SC/APC kontakter.

Panel FP65 PRO, 48 LC/PC, 9/125, QXXI Slim

Preterminert panel med kabel type QXXI slim og LC/PC kontakter.

Panel FP65 PRO, 48 LC/APC, 9/125, QXXI Slim

Preterminert panel med kabel type QXXI slim og LC/APC kontakter.