Til toppen

Panel FP65 PRO, 24 LC/APC, 9/125, QXAI HD

Fra:

inkl. mva.

Se varianter

Preterminert panel med kabel type QXAI HD og LC/APC kontakter.

Variant: Panel FP65 PRO, 24 LC/APC, 9/125, QXAI HD, 10 m Nummer: FPH65-24SLCA-010 Lengde 10 m
Lager:
Pris:
Variant: Panel FP65 PRO, 24 LC/APC, 9/125, QXAI HD, 20 m Nummer: FPH65-24SLCA-020 Lengde 20 m
Lager:
Pris:
Variant: Panel FP65 PRO, 24 LC/APC, 9/125, QXAI HD, 30 m Nummer: FPH65-24SLCA-030 Lengde 30 m
Lager:
Pris:
Variant: Panel FP65 PRO, 24 LC/APC, 9/125, QXAI HD, 50 m Nummer: FPH65-24SLCA-050 Lengde 50 m
Lager:
Pris:

Panelet i lakkert aluminium leveres med en lengde preterminert kabel som skjøtes til innkommende kabel en annen plass.

  • Høyde: 1U (44 mm)
  • For info om kabeltype se her
  • Fiber: Singelmodus
  • Adapterhull som ikke er benyttet har blindplugger
  • Kan monteres i 19" og metriske skap/rack

 

 

Benytt alltid korrekt tilbehør til panelet. Dette vil sikre kommunikasjonen og forenkle drift og vedlikehold. Se datablad for tilgjengelig tilbehør.

Kabelrenne, 0.5U

Kabelrenne for føring av snorer til side av rack
FP70301
Nyhet

Kabelrenne, bøyler, 0.5U

Kabelrenne for føring av snorer til side av rack
FP70390

Merkeplate, 1U

NB! Illustrasjonsbilder
FP70380