Til toppen

Panel FP65 PRO, 24 LC/APC, 9/125, QXAI HD

Fra:

inkl. mva.

Se varianter

Preterminert panel med kabel type QXAI HD og LC/APC kontakter.

Variant: Panel FP65 PRO, 24 LC/APC, 9/125, QXAI HD, 10 m Nummer: FPH65-24SLCA-010 Lengde 10 m
Lager:
Pris:
Variant: Panel FP65 PRO, 24 LC/APC, 9/125, QXAI HD, 20 m Nummer: FPH65-24SLCA-020 Lengde 20 m
Lager:
Pris:
Variant: Panel FP65 PRO, 24 LC/APC, 9/125, QXAI HD, 30 m Nummer: FPH65-24SLCA-030 Lengde 30 m
Lager:
Pris:
Variant: Panel FP65 PRO, 24 LC/APC, 9/125, QXAI HD, 50 m Nummer: FPH65-24SLCA-050 Lengde 50 m
Lager:
Pris:
  • Kabel: QXAI HD, løs kledning med tørre rør og tørr kjerne, brannhemmende og halogenfri, gul
  • Fibertype: Singelmodus i henhold til ITU-T G.657A1, EN 50173-1 OS2
  • Kvalitet: IEC 61755-1 klasse C2
  • CPR brannklasse: Dca -s2,d2,a1
  • Adapter: LC dpx
  • Kan monteres i 19" og metriske skap/rack

 

Benytt alltid korrekt tilbehør til panelet. Dette vil sikre kommunikasjonen og forenkle drift og vedlikehold. Se datablad for tilgjengelig tilbehør.