Til toppen

Panel FP65 PRO, 48 LC/APC, 9/125, QXAI HD

Fra:

inkl. mva.

Se varianter

Preterminert panel med kabel type QXAI HD og LC/APC kontakter.

Variant: Panel FP65 PRO, 48 LC/APC, 9/125, QXAI HD, 10 m Nummer: FPH65-48SLCA-010 Lengde 10 m
Lager:
Pris:
Variant: Panel FP65 PRO, 48 LC/APC, 9/125, QXAI HD, 20 m Nummer: FPH65-48SLCA-020 Lengde 20 m
Lager:
Pris:
Variant: Panel FP65 PRO, 48 LC/APC, 9/125, QXAI HD, 30 m Nummer: FPH65-48SLCA-030 Lengde 30 m
Lager:
Pris:
Variant: Panel FP65 PRO, 48 LC/APC, 9/125, QXAI HD, 50 m Nummer: FPH65-48SLCA-050 Lengde 50 m
Lager:
Pris:
  • Kabel: QXAI HD, løs kledning med tørre rør og tørr kjerne, brannhemmende og halogenfri, gul
  • Fibertype: Singelmodus i henhold til ITU-T G.657A1, EN 50173-1 OS2
  • Kvalitet: IEC 61755-1 klasse C2
  • CPR brannklasse: Dca -s2,d2,a1
  • Adapter: LC dpx
  • Kan monteres i 19" og metriske skap/rack

 

Benytt alltid korrekt tilbehør til panelet. Dette vil sikre kommunikasjonen og forenkle drift og vedlikehold. Se datablad for tilgjengelig tilbehør.

Kabelrenne, 0.5U

Kabelrenne for føring av snorer til side av rack
FP70301