Til toppen

Panel FP85 PRO, 96 LC/PC, 9/OS2, QXXI

Fra:

inkl. mva.

Se varianter

Preterminert panel FP80 PRO med kabel type QXXI og LC/PC kontakter.

Variant: Panel FP85 PRO, 96 LC/PC, 9/OS2, QXXI, 10 m Nummer: FPQ85-96SLC-010 Lengde 10 m
Lager:
Pris:
Variant: Panel FP85 PRO, 96 LC/PC, 9/OS2, QXXI, 20 m Nummer: FPQ85-96SLC-020 Lengde 20 m
Lager:
Pris:
Variant: Panel FP85 PRO, 96 LC/PC, 9/OS2, QXXI, 30 m Nummer: FPQ85-96SLC-030 Lengde 30 m
Lager:
Pris:
Variant: Panel FP85 PRO, 96 LC/PC, 9/OS2, QXXI, 50 m Nummer: FPQ85-96SLC-050 Lengde 50 m
Lager:
Pris:

Panelet i lakkert aluminium leveres med en lengde preterminert kabel som skjøtes til innkommende kabel en annen plass.

  • Høyde: 2U 
  • For info om kabeltype se her
  • Fiber: Singelmodus
  • Adapterhull som ikke er benyttet har blindplugger
  • Kan monteres i 19" og metriske skap/rack

Benytt alltid korrekt tilbehør til panelet. Dette vil sikre kommunikasjonen og forenkle drift og vedlikehold. Se datablad for tilgjengelig tilbehør.

Kabelrenne, 0.5U

Kabelrenne for føring av snorer til side av rack
FP70301
Nyhet

Kabelrenne, bøyler, 0.5U

Kabelrenne for føring av snorer til side av rack
FP70390