Til toppen

Panel FP75 PRO, 24 SC/PC, 9/OS2, AXXI

Fra:

inkl. mva.

Se varianter

Preterminert panel med kabel type AXXI og SC/PC kontakter.

Variant: Panel FP75 PRO, 24 SC/PC, 9/OS2, AXXI, 10 m Nummer: FPB75-24SSC-010 Lengde 10 m
Lager:
Pris:
Variant: Panel FP75 PRO, 24 SC/PC, 9/OS2, AXXI, 20 m Nummer: FPB75-24SSC-020 Lengde 20 m
Lager:
Pris:
Variant: Panel FP75 PRO, 24 SC/PC, 9/OS2, AXXI, 30 m Nummer: FPB75-24SSC-030 Lengde 30 m
Lager:
Pris:
Variant: Panel FP75 PRO, 24 SC/PC, 9/OS2, AXXI, 50 m Nummer: FPB75-24SSC-050 Lengde 50 m
Lager:
Pris:

Preterminert panel i FP75 PRO-serien. Panelet leveres med angitt lengde preterminert kabel type AXXI.

  • Kabel: AXXI, fast kledning, brannhemmende og halogenfri, svart
  • Fibertype: Singelmodus i henhold til ITU-T G.657A1, EN 50173-1 OS2 
  • Kvalitet: IEC 61755-1 klasse C2
  • CWDM/DWDM-klar 
  • Kan monteres i 19" og metriske skap/rack

Benytt alltid korrekt tilbehør til panelet. Dette vil sikre kommunikasjonen og forenkle drift og vedlikehold. Se datablad for tilgjengelig tilbehør.