Til toppen

Panel FP75 PRO, 12 LC/PC, SM, AXXI

Fra:

inkl. mva.

Se varianter

Preterminert panel med kabel type AXXI og LC/PC kontakter.

Variant: Panel FP75 PRO, 12 LC/PC, SM, AXXI, 10 m Nummer: FPB75-12SLC-010 Lengde 10 m
Lager:
Pris:
Variant: Panel FP75 PRO, 12 LC/PC, SM, AXXI, 20 m Nummer: FPB75-12SLC-020 Lengde 20 m
Lager:
Pris:
Variant: Panel FP75 PRO, 12 LC/PC, SM, AXXI, 30 m Nummer: FPB75-12SLC-030 Lengde 30 m
Lager:
Pris:
Variant: Panel FP75 PRO, 12 LC/PC, SM, AXXI, 50 m Nummer: FPB75-12SLC-050 Lengde 50 m
Lager:
Pris:
  • Kabel: AXXI, fast kledning, brannhemmende og halogenfri, svart
  • Fibertype: Singelmodus i henhold til ITU-T G.652D, EN 50173-1 OS2
  • Kvalitet: IEC 61755-1 klasse C2
  • CWDM/DWDM-klar
  • Kan monteres i 19" og metriske skap/rack

Benytt alltid korrekt tilbehør til panelet. Dette vil sikre kommunikasjonen og forenkle drift og vedlikehold. Se datablad for tilgjengelig tilbehør.