Til toppen

Panel FP65 PRO svart, LC/PC, adapter, SM

Fra:

inkl. mva.

Se varianter

Svart panel FP60 PRO med 24 premonterte LC/PC adaptere.

Variant: Panel FP65 PRO svart, 8 LC/PC, adapter, SM Nummer: FP65S-8SLC-A Antall fiber 8
Lager:
Pris:
Variant: Panel FP65 PRO svart, 12 LC/PC, adapter, SM Nummer: FP65S-12SLC-A Antall fiber 12
Lager:
Pris:
Variant: Panel FP65 PRO svart, 24 LC/PC, adapter, SM Nummer: FP65S-24SLC-A Antall fiber 24
Lager:
Pris:
Variant: Panel FP65 PRO svart, 48 LC/PC, adapter, SM Nummer: FP65S-48SLC-A Antall fiber 48
Lager:
Pris:
  • Høyde: 1U (44 mm)
  • Inntil 48 LC/PC kontakter
  • Adapterhull som ikke er benyttet har blindplugger
  • Bøybestandig singelmodus fiber iht ITU-T G.657A1
  • Kvalitet iht IEC 61755-1 klasse C2 (tap <0.5 dB, reflektert effekt <-45 dB)