Til toppen

Panel FP65 PRO svart, LC/APC, fiberhaler, 9/OS2

Fra:

inkl. mva.

Se varianter

Svart panel FP60 PRO med premonterte LC/APC fiberhaler.

Variant: Panel FP65 PRO svart, 12 LC/APC, fiberhaler, 9/OS2 Nummer: FP65S-12SLCA Antall fiber 12
Lager:
Pris:
Variant: Panel FP65 PRO svart, 48 LC/APC, fiberhaler, 9/OS2 Nummer: FP65S-48SLCA Antall fiber 48
Lager:
Pris:
  • Høyde: 1U (44 mm)
  • Inntil 48 LC/APC kontakter
  • Adapterhull som ikke er benyttet har blindplugger
  • Bøybestandig singelmodus fiber iht ITU-T G.657A1
  • Kvalitet iht IEC 61755-1 klasse C1 (tap <0.5 dB, reflektert effekt <-60 dB)