Til toppen

Panel FP65 PRO, 2x48 LC/PC, SM, QXXI

inkl. mva.

Se varianter

Preterminert panel med 2x 48 fiber kabel type QXXI og LC/PC kontakter. NB! Illustrasjonsbilde

  • Kabel: QXXI, løs kledning, brannhemmende og halogenfri, gul
  • Fibertype: Singelmodus i henhold til ITU-T G.657A1, EN 50173-1 OS2
  • Kvalitet: IEC 61755-1 klasse C2
  • CWDM/DWDM-klar
  • Kan monteres i 19" og metriske skap/rack

Benytt alltid korrekt tilbehør til panelet. Dette vil sikre kommunikasjonen og forenkle drift og vedlikehold. Se datablad for tilgjengelig tilbehør.