Til toppen

Fiberhale, LC, 50/OM3/900, 1.5 m, turkis

Produktnummer: 8-58L0-015-E
Lagerbeholdning:

inkl. mva.

Pris per stykk. Selges i pakker á 12.

Fiberhale for terminering av kabler ved sveiseskjøting.

  • Kontakt: LC/PC
  • Fiber: Multimodus 50/125 µm
  • Kategori: OM-3
  • Kabel: 0.9 mm, turkis
  • Innskuddstap: <0.3 dB ved 850/1300 nm
Atributter og spesifikasjoner for Snorer
Kontakt 1 LC
Kabeltype Multimode OM3
Atributt base for Foss produkter
EL Nummer 6937810