Til toppen

Panel FP75 PRO, LC/PC, fiberhaler, 9/OS2

Fra:

inkl. mva.

Se varianter

Panel FP75 PRO med premonterte LC/PC fiberhaler.

Variant: Panel FP75 PRO, 8 LC/PC, fiberhaler, 9/OS2 Nummer: FP75-8SLC Antall fiber 8
Lager:
Pris:
Variant: Panel FP75 PRO, 12 LC/PC, fiberhaler, 9/OS2 Nummer: FP75-12SLC Antall fiber 12
Lager:
Pris:
Variant: Panel FP75 PRO, 24 LC/PC, fiberhaler, 9/OS2 Nummer: FP75-24SLC Antall fiber 24
Lager:
Pris:
Variant: Panel FP75 PRO, 48 LC/PC, fiberhaler, 9/OS2 Nummer: FP75-48SLC Antall fiber 48
Lager:
Pris:
Variant: Panel FP75 PRO, 96 LC/PC, fiberhaler, 9/OS2 Nummer: FP75-96SLC Antall fiber 96
Lager:
Pris:

Panel i FP75 PRO-serien. Panelet leveres med fabrikkmonterte fiberhaler klargjort for skjøting mot innkommende kabel.

  • monterte LC/PC fiberhaler
  • Fibertype: Singelmodus i henhold til ITU-T G.657A1, EN 50173-1 OS2 
  • Kvalitet: IEC 61755-1 klasse C2
  • CWDM/DWDM-klar
  • For skjøting mot kabel med fast eller løs kledning
  • Kan monteres i 19" og metriske skap/rack

Benytt alltid korrekt tilbehør til panelet. Dette vil sikre kommunikasjonen og forenkle drift og vedlikehold. Se datablad for tilgjengelig tilbehør.

Kabelrenne, 0.5U

Kabelrenne for føring av snorer til side av rack
FP70301