Til toppen

Veggboks DIN MINI, 24 LC, 50/OM3, AXAI

Fra:

inkl. mva.

Se varianter

Kompakt modulær veggboks med premontert multimodus AXAI kabel og LC adaptere.

Variant: Veggboks DIN MINI, 24 LC, 50/OM3, AXAI, 10 m Nummer: FPD66-24LCOM3-010 Lengde 10 m
Lager:
Pris:
Variant: Veggboks DIN MINI, 24 LC, 50/OM3, AXAI, 20 m Nummer: FPD66-24LCOM3-020 Lengde 20 m
Lager:
Pris:
Variant: Veggboks DIN MINI, 24 LC, 50/OM3, AXAI, 30 m Nummer: FPD66-24LCOM3-030 Lengde 30 m
Lager:
Pris:

Meget kompakt veggboks for montering på DIN-skinne i skap eller andre steder hvor plass er en utfordring. Egner seg for skjøting av opp til 12 fiber, men med kapasitet for 24 fiber ved premonterte løsninger. Boksen er vendbar og har kabelinngang samt plass til to MPO kontakter i topp og bunn. Både lokket og frontplaten kan demonteres for enkel tilgang til å arbeide i boksen.

  • Kan monteres på DIN-skinne, rett på vegg eller over standard veggboks for skjult anlegg
  • Enkel tilgang til å arbeide i boksen
  • Vendbar høyre/venstre
  • Kabeltype: AXAI, fast kledning, brannhemmende og halogenfri, turkis
  • Fibertype: Multimodus i henhold til EN 50173-1 OM-3

Dimensjoner: 55 x 110 x 137 mm (B x H x D)

Atributter og spesifikasjoner for veggskap
Kontakt1 LC
Kabeltype Multimode OM3
Konfigurasjon Cable