Til toppen

Veggboks DIN, 24 SC/PC, 9/OS2, Mikrokabel

Fra:

inkl. mva.

Se varianter

Preterminert modulær veggboks med Mikrokabel og singelmodus SC kontakter. NB! Illustrasjonsbilde

Variant: Veggboks DIN, 24 SC/PC, 9/OS2, Mikrokabel, 10 m Nummer: FPDR76-24SSC-010 Lengde 10 m
Lager:
Pris:
Variant: Veggboks DIN, 24 SC/PC, 9/OS2, Mikrokabel, 20 m Nummer: FPDR76-24SSC-020 Lengde 20 m
Lager:
Pris:
Variant: Veggboks DIN, 24 SC/PC, 9/OS2, Mikrokabel, 30 m Nummer: FPDR76-24SSC-030 Lengde 30 m
Lager:
Pris:

Veggboksen er modulært oppbygget slik at den leveres i varierende størrelse. Grunnenheten har plass til opptil 12 SC-kontakter. Ved større antall kontakter er boksen bygget ut ved at det er montert en eller flere påbygningsenheter. Hver av disse har også plass til 12 kontakter.

  • Kan monteres på DIN-skinne eller rett på vegg.
  • Enkel tilgang til å arbeide i boksen.