Til toppen

Snor, ST/PC-ST/PC, 9/OS2/2000, gul

Fra:

inkl. mva.

Se varianter

Singelmodus snor med ST/PC-kontakter

Variant: Snor, ST/PC-ST/PC, 9/OS2/2000, 1 m, gul Nummer: 8-3A11-010 Lengde 1 m
Lager:
Pris:
Variant: Snor, ST/PC-ST/PC, 9/OS2/2000, 2 m, gul Nummer: 8-3A11-020 Lengde 2 m
Lager:
Pris:
Variant: Snor, ST/PC-ST/PC, 9/OS2/2000, 3 m, gul Nummer: 8-3A11-030 Lengde 3 m
Lager:
Pris:
Variant: Snor, ST/PC-ST/PC, 9/OS2/2000, 5 m, gul Nummer: 8-3A11-050 Lengde 5 m
Lager:
Pris:

Snor for oppkopling av elektronikk samt krysskopling i ODF.

  • Kontakt: ST/PC - ST/PC
  • Fiber: Singelmodus
  • Kategori: OS-2  
  • Kabel: 2.0 mm 1-fiber, gul 
  • Innskuddstap: <1.0 dB ved 1310/1550 nm
  • Reflektert effekt: <-45 dBved 1310/1550 nm
Atributter og spesifikasjoner for Snorer
Kontakt 2 ST
Kontakt 1 ST