Til toppen

Snor, SC/PC-LC/PC, 9/OS2/2000, gul

Fra:

inkl. mva.

Se varianter

Singelmodus snor med SC/PC-kontakt i den ene enden og LC/PC-kontakt i den andre.

Variant: Snor, SC/PC-LC/PC, 9/OS2/2000, 1 m, gul Nummer: 8-3A7L-010-E Lengde 1 m
Lager:
Pris:
Variant: Snor, SC/PC-LC/PC, 9/OS2/2000, 2 m, gul Nummer: 8-3A7L-020-E Lengde 2 m
Lager:
Pris:
Variant: Snor, SC/PC-LC/PC, 9/OS2/2000, 3 m, gul Nummer: 8-3A7L-030-E Lengde 3 m
Lager:
Pris:
Variant: Snor, SC/PC-LC/PC, 9/OS2/2000, 4 m, gul Nummer: 8-3A7L-040-E Lengde 4 m
Lager:
Pris:
Variant: Snor, SC/PC-LC/PC, 9/OS2/2000, 5 m, gul Nummer: 8-3A7L-050-E Lengde 5 m
Lager:
Pris:
Variant: Snor, SC/PC-LC/PC, 9/OS2/2000, 6 m, gul Nummer: 8-3A7L-060-E Lengde 6 m
Lager:
Pris:
Variant: Snor, SC/PC-LC/PC, 9/OS2/2000, 8 m, gul Nummer: 8-3A7L-080-E Lengde 8 m
Lager:
Pris:
Variant: Snor, SC/PC-LC/PC, 9/OS2/2000, 10 m, gul Nummer: 8-3A7L-100-E Lengde 10 m
Lager:
Pris:
Variant: Snor, SC/PC-LC/PC, 9/OS2/2000, 15 m, gul Nummer: 8-3A7L-150-E Lengde 15 m
Lager:
Pris:

Snor med SC/PC-kontakt i den ene enden og LC/PC i den andre. Kontaktene er i samsvar med IEC 61 754-4 og IEC 61 754-20.

  • Singelmodus fiber i henhold til ITU-T G.657A1, EN 50173-1 OS2
  • Kvalitet i henhold til IEC 61755-1 klasse C2  
  • CWDM og DWDM-klar, testet på 1310, 1550 og 1625 nm 
  • 2.0 mm kabel for høy pakketetthet i ODF
  • Gul brannhemmende og halogenfri kabel
  • Selges enkeltvis, standard eske inneholder 240 stk.
Atributter og spesifikasjoner for Snorer
Kontakt 2 LC
Kontakt 1 SC