Til toppen

Snor, FC/APCR-FC/APCR, 9/OS2/2000, gul

Fra:

inkl. mva.

Se varianter

Singelmodus snor med FC/APCR-kontakter

Variant: Snor, FC/APCR-FC/APCR, 9/OS2/2000, 1 m, gul Nummer: 8-3ADD-010 Lengde 1 m
Lager:
Pris:
Variant: Snor, FC/APCR-FC/APCR, 9/OS2/2000, 2 m, gul Nummer: 8-3ADD-020 Lengde 2 m
Lager:
Pris:
Variant: Snor, FC/APCR-FC/APCR, 9/OS2/2000, 3 m, gul Nummer: 8-3ADD-030 Lengde 3 m
Lager:
Pris:
Variant: Snor, FC/APCR-FC/APCR, 9/OS2/2000, 5 m, gul Nummer: 8-3ADD-050 Lengde 5 m
Lager:
Pris:
Variant: Snor, FC/APCR-FC/APCR, 9/OS2/2000, 10 m, gul Nummer: 8-3ADD-100 Lengde 10 m
Lager:
Pris:

Snor for oppkopling av elektronikk samt krysskopling i ODF.

  • Kontakt: FC/APCR - FC/APCR
  • Fiber: Singelmodus
  • Kategori: OS-2  
  • Kabel: 2.0 mm 1-fiber, gul 
  • Innskuddstap: <0.5 dB ved 1310/1550 nm
  • Reflektert effekt: <-60 dB ved 1310/1550 nm
Atributter og spesifikasjoner for Snorer
Kontakt 2 FC
Kontakt 1 FC