Til toppen

SFP, 1.25 Gbit/s 850 nm MM, DDM, 550/275 m

Produktnummer: SFP-1250-MM-550-D
Lagerbeholdning:

inkl. mva.

Opp til 1.25 Gbit/s SFP for Cisco

  • Kodet for Cisco Switcher
  • Kan også leveres kodet for switcher fra andre produsenter
  • Hot pluggable SFP footprint
  • Dupleks LC kontakt
Atributter og spesifikasjoner for elektronikk
Bølgelengde 850
Switch type / Code Cisco
Avstand 550 m
Produktgruppe 1G