Til toppen

SFP, 1.25 Gbit/s, 1550 nm, SM, DDM, 160 km, AL

Produktnummer: SFP-1250-SM-160-D-AL
Lagerbeholdning:

inkl. mva.

Opp til 1.25 Gbit/s SFP for Alcatel

  • Kodet for Alcatel Switcher
  • Kan også leveres kodet for switcher fra andre produsenter
  • Hot pluggable SFP footprint
  • Dupleks LC kontakt

 

Atributter og spesifikasjoner for elektronikk
Bølgelengde 1550
Switch type / Code Alcatel Lucent
Avstand 160 km
Produktgruppe 1G